Vi som jobbar centralt

Lotta Widorson-Lassfolk 
VD Office IT-Partner Sverige AB
076-135 42 77
lotta.widorson-lassfolk@officeitpartner.se

 

Stefan svartvit 149 pix

Stefan Nilsson
Marknadsansvarig 
0708-23 75 23
stefan.nilsson@officeitpartner.se

Berndt Abrahamsson

Berndt Abrahamsson
Ansvarig Strategiskt Partnerskap & FunktionsIT Arbetsplats/Print/Mötesrum
0706-45 99 32
berndt.abrahamsson@officeitpartner.se

 

Mats Skröder

Mats Skröder
IT-strateg
076-633 99 00
mats.skroder@officeitpartner.se

Susanne svartvit 149 pix

Susanne Sharpe
Marknadskoordinator 
073-517 70 00
susanne.sharpe@officeitpartner.se

Sandra 142

Sandra Demander
Partnershop-ansvarig
026-66 55 05
sandra.demander@officeitpartner.se

 

Ninni Larsson
NAV-ansvarig
023-78 88 17
ninni.larsson@officeitpartner.se

Ser du något som du tycker symboliserar oss på Office IT-Partner? Fota och dela gärna bilden via Instagram med oss. Använd taggen #oitp_sverige. OBS! Kontrollera dina inställningar i Instagram, du kan inte ha påslaget att dina foton är privata. OITP på Instagram >>