Medarbetare i Malmö

 

 

Håkan Klyft Börjesson
Håkan Klyft Börjesson
VD
046-25 98 03
0739-44 98 03

hakan.borjesson@officeitpartner.se  

Per Holst
Per Holst
Back Office Manager
046-25 98 04
0739-44 98 04

per.holst@officeitpartner.se

Tony Wharton
Tony Wharton
Strategic Account Manager
046-25 98 12
0739-44 98 12

tony.wharton@officeitpartner.se

Maria Olsson
Maria Olsson
Ekonomiansvarig
046-25 98 07

maria.olsson@officeitpartner.se


Ola Granquist
Konsultchef/Projektledare
0739-44 98 30

ola.granquist@officeitpartner.se

Paschalis Fliskas
Paschalis Fliskas
Account Manager
046-25 98 05
0739-44 98 05
paschalis.fliskas@officeitpartner.se

Thomas Nilsson
Thomas Nilsson
Key Account Manager
046-25 98 06
0739-44 98 06
thomas.nilsson@officeitpartner.se

Joacim Mårtensson
Joacim Mårtensson
Key Account Manager
0739-44 98 18

joacim.martensson@officeitpartner.se

Kristian Winckler  
Senior Konsult 
0739-44 98 34

kristian.winckler@officeitpartner.se

Christian Lundgren
Christian Lundgren 
Driftskonsult / Teamleader
046-25 98 17 
0739-44 98 17 
christian.lundgren@officeitpartner.se

Robert Hall
Robert Hall
IT-Konsult / Teamleader
046-25 98 10 
0739-44 98 10 
robert.hall@officeitpartner.se

Robert Waszczyszak
Robert Waszczyszak 
IT-Konsult 
046-25 98 09 
0739-44 98 09 
robert.waszczyszak@officeitpartner.se  

Bengt Nilsson
Bengt Nilsson
IT-Konsult 
046-25 98 11 
0739-44 98 11 
bengt.nilsson@officeitpartner.se

Roger Hansson
Roger Hansson
IT-Konsult 
046-25 98 15 
0739-44 98 15 
roger.hansson@officeitpartner.se

David Isaksson
David Isaksson
IT-Konsult 
046-25 98 27 
0739-44 98 28 
david.isaksson@officeitpartner.se

Christofer Girhammar 
Christofer Girhammar
Nätverksspecialist 
0739-44 98 29

christofer.girhammar@officeitpartner.se

Daniel Adolfsson
Daniel Adolfsson
Driftstekniker
046-25 98 08 
0739-44 98 08 
daniel.adolfsson@officeitpartner.se

David Dahlin
David Dahlin
Servicedesk
046-25 98 00
0739-44 98 16
david.dahlin@officeitpartner.se

Robin Blomquist 
Servicedesk
046-25 98 00
0739-44 98 32
robin.blomquist@officeitpartner.se


Fredrik Nestell
Servicedesk
046-25 98 00

fredrik.nestell@officeitpartner.se

Lars Svensson
Lars Svensson
Logistik/Vaktmästare
046-25 98 00 

lars.i.svensson@officeitpartner.se

Nina Edman
Nina Edman
Växel/Lager
046-25 98 00
nina.edman@officeitpartner.se

Ser du något som du tycker symboliserar oss på Office IT-Partner? Fota och dela gärna bilden via Instagram med oss. Använd taggen #oitp_sverige. OBS! Kontrollera dina inställningar i Instagram, du kan inte ha påslaget att dina foton är privata. OITP på Instagram >>