Kontaktpersoner i Nyköping

team_member.jpg

Anders Strömsten

VD

Telefon: 0155-29 37 01
anders.stromsten@officeitpartner.se

team_member.jpg

Jörgen Rickmo

Försäljning

Telefon: 0155-29 37 08
jorgen.rickmo@officeitpartner.se

team_member.jpg

Tobias Anander

Försäljning

Telefon: 0155-29 37 21
tobias.anander@officeitpartner.se

team_member.jpg

Arne Hestner

Projektledare

Tel. 0155-29 37 03
arne.hestner@officeitpartner.se

team_member.jpg

Martin Schönn

Projektledare

Tel. 010-190 19 07
martin.schonn@officeitpartner.se

DSCF2509-397012-edited

Jörgen Domlin

Teamledare Service

Tel. 0155-29 37 15
jorgen.domlin@officeitpartner.se

team_member.jpg

Johan Bark

Tjänstechef

Tel. 0155-29 37 13
johan.bark@officeitpartner.se

team_member.jpg

Kundtjänst & Support

 Vår kundtjänst är första kontakt vid supportfrågor och handläggning av ärenden.
Tel. 0155-29 37 20
kundtjanst.nykoping@officeitpartner.se

team_member.jpg

Niclas Österlund

Försäljningschef

Tel. 0155-29 37 02
niclas.osterlund@officeitpartner.se

team_member.jpg

Sten Eriksson

Försäljning

Telefon: 0155-29 37 11
sten.eriksson@officeitpartner.se

team_member.jpg

Hanna Lindberg

Marknadsansvarig

Telefon: 0155-29 37 05
hanna.lindberg@officeitpartner.se

DSCF1015-121841-edited

Klas Gustafsson

Teamledare Projekt & Systemutveckling

Tel. 010-190 19 04
klas.gustafsson@officeitpartner.se

team_member.jpg

Caroline Pettersson

Kundtjänstansvarig

Tel. 0155-29 37 06 Föräldraledig
caroline.pettersson@officeitpartner.se

team_member.jpg

Monica Karlsson

Administration

Tel. 0155-29 37 12
monica.karlsson@officeitpartner.se

team_member.jpg

Patrick Klemetz

Teamledare Drift

Tel. 0155-29 37 14
patrick.klemetz@officeitpartner.se

team_member.jpg

Johanna Engström

Produktivitetskonsult

Tel. 0155-29 37 26
johanna.engstrom@officeitpartner.se